Sprzęt podologiczny

Produkty marki Aseptor

Aseptor to marka stworzona przez firmę ULTRA-VIOL specjalizującą się w produkcji wysokiej klasy sprzętu medycznego. Obecnie w ofercie firmy znajduje się kilkanaście typów lamp przepływowych o działaniu wiruso – i  bakteriobójczym. Ultra-Viol właściciel marki Aseptor to europejski lider w produkcji lamp o działaniu bójczym przeznaczonych do gabinetów podologicznych oraz lekarskich.

Dezynfekcja powietrza przy pomocy lamp przepływowych Aseptor?

Stosowanie lamp przepływowych dezynfekcyjnych to obecnie jedna z tańszych i bardziej skutecznych metod na podniesienie czystości mikrobiologicznej powietrza w gabinetach podolgicznych.  W ofercie internetowego sklepu podologicznego Podoexpert posiadamy kilka rodzajów lamp marki Aseptor.  Można tutaj wyróżnić dwa typy lamp:

  • lampa bakteriobójcza przepływowa NBVE – która może pracować w obecności ludzi. Doskonale sprawdza się w przychodniach czy gabinetach podologicznych.
  • lampa bakteriobójcza przepływowa UV-C – ten rodzaj lamp najczęściej wykorzystywany jest w gabinetach kosmetycznych. Dobrze sprawdza się również w profesjonalnych gabinetach podologicznych. Wszystkie lampy bakteriobójcze UV-C to przebadane urządzenia, które skutecznie walczą z różnego rodzaju drobnoustrojami obecnymi w powietrzu.

Lampy bakteriobójcze Aseptor dedykowane do profesjonalnych gabinetów podologicznych?

  • Lampa UV-C Aseptor Basic 236 MC – najwyższej jakości urządzenie, które skutecznie niszczy drobnoustroje bytujące w powietrzu. Ten typ lampy mocowany jest na ruchomym statywie, dzięki czemu lampa może być wykorzystywana w różnych miejscach. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz z możliwością regulacji natężenia światła. Dodatkowo posiada alarm, który w odpowiednim czasie sygnalizuje konieczność wymiany promienników. Lampa bakteriobójcza przepływowa zapewnia stały, wysoki stopień dezynfekcji powietrza. Sprzęt firmy Ultraviol objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
  • Lampa UV-C Aseptor Basic 255 MC – lampa do skutecznej dezynfekcji powietrza w gabinecie podologicznym. Urządzenie wyposażone jest w mobilny statyw, który umożliwia jego skuteczne przemieszczanie. Sprzęt posiada wysokiej klasy automatycznie przyciemniający się oraz rozjaśniający wyświetlacz. Lampa UV-C Aseptor ma również alarm, który informuje użytkownika o konieczności wymiany promienników na nowe. Urządzenie gwarantuje stały stopień dezynfekcji powietrza z wszelkich mikroorganizmów. Aseptor Basic 255 MC objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta
  • Lampa bakteriobójcza NBVE-110P – proces dezynfekcji powietrza odbywa się wewnątrz komory dezynfekcyjnej. Urządzenie posiada obudowę wykonaną z kwasoodpornej blachy, dzięki czemu lampa jest łatwa do utrzymania w należytej czystości. Sprzęt daje gwarancję stałej dezynfekcji powietrza nawet na dużych powierzchniach. Doskonale sprawdza się w gabinetach podologicznych. Lampa jest w pełni bezpieczna dla ludzi i może pracować w obecności człowieka.

UltraViol właściciel marki Aseptor to znany i uznany na rynku producent sprzętu medycznego. Lampy bakteriobójcze Aseptor to doskonałe narzędzia do dezynfekcji powietrza w profesjonalnych gabinetach podologicznych. Sprawdzają się one również w salach operacyjnych, jak i w prywatnych gabinetach lekarskich.