Przejdź do treści
Ulubione 0
Koszyk 0
Home

Serwis frezarek podologicznych

Frezarka podologiczna to urządzenie stanowiące podstawę funkcjonowania każdego gabinetu podologicznego. Prawidłowa jej praca to bezpieczeństwo oraz komfort wykonywania zabiegów. Właściwa eksploatacja sprzętu oraz odpowiednio często wykonywane przeglądy sprawiają, że dobre jakościowo frezarki pracują długo i bezawaryjnie. Serwis frezarek podologicznych prowadzony przez sklep podologiczny Podoexpert.pl to miejsce gdzie Twoje urządzenie przejdzie profesjonalny przegląd okresowy, a w przypadku uszkodzenia zostanie zdiagnozowane oraz skutecznie naprawione.

Serwis frezarek podologicznych – na czym polega?

W naszej firmie możemy zaproponować Państwu następujące usługi serwisu:

 • okresowy przegląd frezarki z pochłaniaczem pyłu
 • naprawa pogwarancyjna frezarek podologicznych

Nasi wykwalifikowani specjaliści bez najmniejszego problemu zajmą się profesjonalnie Państwa sprzętem. Na początek dokonają jego oględzin oraz zweryfikują stan faktyczny. Kolejny etap to wycena kosztów naprawy.

Bardzo często naszym Klientom proponujemy dwie możliwości rozwiązania problemu zepsutej frezarki:

 • naprawę na częściach oryginalnych
 • naprawę na wysokiej jakości częściach zamiennych.

Znając diagnozę, pracownik serwisu frezarek podologicznych kontaktuje się telefonicznie z Klientem w celu uzyskania zgody na odpłatną naprawę urządzenia – przedstawia kosztorys wykonania naprawy. Tylko akceptacja kosztów pozwala na dokonanie naprawy frezarki z pochłaniaczem pyłu.

Po wykonanej naprawie dopuszczamy dwie możliwości rozliczenia kosztów usługi:

 • serwis wystawia fakturę VAT z 1 dniowym terminem płatności – po jej opłaceniu frezarka trafia do Klienta
 • serwis wystawia fakturę VAT lub paragon i wysyła frezarkę za pobraniem do Klienta.

Co należy zrobić przed oddaniem frezarki z pochłaniaczem na serwis?

W celu przesłania frezarki do serwisu należy:

 • skontaktować się z serwisem pod nr: +48 42 307 13 13 – wybrać 5  lub +48 577 520 500 i poinformować o zamiarze wysłania sprzętu,
 • pobrać oraz wypełnić: FORMULARZ PRZEKAZANIA SPRZĘTU DO SERWISU – prawidłowo wypełniony formularz przyspiesza pracę serwisu
 • przygotować urządzenie do wysyłki:
  • wyjąć worek na pył z urządzenia i założyć nowy (czysty),
  • w miarę możliwości oczyścić urządzenie z zalegającego pyłu,
  • spakować i zabezpieczyć frezarkę przed możliwością uszkodzenia w trakcie transportu.
 • mieć na uwadze, że minimalny koszt wykonania serwisu to 250,00 zł netto.

Serwis frezarek podologicznych Baehr, serwis frezarek Ruck, serwis frezarek Gerlach, serwis frezarek Hadewe?

Pragniemy Państwa poinformować, że nasza firma naprawia oraz serwisuje frezarki różnych producentów:

Ile czasu trwa serwis frezarki z pochłaniaczem pyłu?

Po otrzymaniu urządzenia, pracownik przekazuje go niezwłocznie do serwisu. Serwisanci pracujący w naszej firmie, zlecenia realizują zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Zwykle frezarka z pochłaniaczem diagnozowana jest w czasie od 3 do 14 dni roboczych od momentu dostarczenia jej do serwisu. Sam proces naprawy przy założeniu dostępności części zamiennych zajmuje około 1 dzień. W wypadku gdy awaria urządzenia, wymaga zamówienia części dostępnych za granicą Polski – czas naprawy może się wydłużyć do około 21 dni roboczych.

Jaki jest koszt naprawy frezarki z pochłaniaczem?

Z doświadczenia, wiemy że określenie kosztów naprawy sprzętu bez jego dokładnego obejrzenia nie jest możliwe. Z tego właśnie względu, każde urządzenie, które trafia do naszego serwisu jest dokładnie diagnozowane przez doświadczonego technika. Koszt diagnozy to 200,00 zł netto. W przypadku gdy naprawa urządzenia jest realizowana, diagnoza frezarki jest bezpłatna, a paragon lub faktura VAT wystawiana jest wyłącznie na usługę naprawy oraz na zastosowane części zamienne.

Jaki jest koszt przeglądu okresowego frezarki podologicznej?

Wykonanie okresowego przeglądu frezarki z pochłaniaczem pyłu to koszt 250,00 zł netto. W trakcie przeglądu technik sprawdza funkcjonalność urządzenia, pracę pomp oraz dodatkowo profesjonalnie czyści urządzenie, konserwuje i przesmarowuje wymagające tej czynności elementy.

Co jaki czas należy wykonywać przegląd frezarki podologicznej?

Frezarki podologiczne znanych i uznanych firm cieszą się dużą niezawodnością. Należy jednak pamiętać, że tylko zadbane i prawidłowo użytkowane urządzenie posłuży długo i bezproblemowo. Z tego względu należy mieć na uwadze konieczność codziennego czyszczenia urządzenia przez użytkownika frezarki. Okresowe przeglądy frezarek z pochłaniaczem pyłu powinny być wykonywane tak często jak zaleca je producent. Niektóre frezarki posiadają funkcję sygnalizacji konieczności przeprowadzenia działań serwisowych. Wtedy to zaraz po pojawieniu się takiej informacji frezarkę należy skierować do serwisu frezarek podologicznych.

Jak spakować wysyłany sprzęt?

Frezarkę podologiczną zapakuj w oryginale pudełko, bądź w sztywny karton z odpowiednim wypełnieniem.

Urządzenie należy wysłać we właściwym stanie higienicznym. Przed przesłaniem frezarki do serwisu właściciel powinien wyjąć z niej worek oraz filtry (jeśli jest w nie wyposażona).

W przypadku gdy frezarka zostanie wysłana do serwisu z workiem oraz filtrami, bądź w nieodpowiednim stanie higienicznym, nasi specjaliści będą zmuszeni przygotować sprzęt do sprawdzenia. W serwisie frezarek podologicznych Podoexpert jest to usługa dodatkowo płatna – 100 zł netto.  

Oddanie frezarki z pochłaniaczem pyłu do naszego serwisu oznacza znajomość oraz akceptację Regulaminu.