Sprzęt podologiczny

Produkty marki Cerkamed

Cerkamed to polska marka obecna na rynku od 2000 roku. Firma swoją przygodę z biznesem rozpoczęła od produkcji tak zwanych przyłbic stomatologicznych. Produkt okazał się strzałem w dziesiątkę i bardzo szybko został zauważony przez specjalistów – zarówno lekarzy, jak i podologów. Wszystkie produkty marki Cerkamed charakteryzują się wysoką jakością, dzięki czemu są trwałe i mogą być używane przez wiele lat.

Przyłbica dla podologa?

Oferowane przez firmę Cerkamed profesjonalne przyłbice podologiczne charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Sklep podologiczny Podoexpert w sprzedaży posiada produkt:

  • Przyłbica ochronna standard (+ 5 szt folii ochronnych) – jest środkiem indywidualnej ochrony. Stosowanie przyłbicy ochronnej ma na celu zmniejszenie ryzyka przeniesienia różnego rodzaju zakażeń w trakcie kontaktu z pacjentem. Dodatkowo przyłbica podologiczna zabezpiecza przed działaniem czynników mechanicznych – co jest bardzo przydatne w codziennej praktyce podologicznej. Oferowany zestaw składa się z plastikowej oprawki (dostępnej w różnych kolorach) oraz kompletu 5 sztuk folii antystatycznych o grubości 125 mikronów.

Cerkamed – skuteczne produkty stosowane w gabinetach podologicznych?

Firma Cerkamed z roku na rok się rozwija i wprowadza nowe produkty do swojej i tak już bogatej oferty. Najnowsze preparaty stosowane w gabinetach podologicznych konkurują z produktami najlepszych światowych marek dostępnych od lat na rynku. Niekwestionowaną zaletą marki Cerkamed jest dużo niższa cena oferowanych produktów przy zachowaniu bardzo dobrej jakości.

W hurtowni podologicznej Podoexpert oferujemy kilka produktów tego polskiego producenta:

  • Alustat – preparat wykorzystywany do hamowania drobnych. W jego składzie znajduje się chlorek glinu 25%, który działa ściągająco i przeciwzapalnie. Alustat Cerkamed obkurcza drobne naczynia krwionośne i przez to zmniejsza lub zatrzymuje krwawienie.
  • Alustat foam 0,8g – pianka do tamowania krwawienia. Zawiera chlorek glinu 20%, który działa miejscowo. Zastosowanie preparatu prowadzi do obkurczenia drobnych naczyń krwionośnych i redukcji krwawienia. Produkt niezbędny w każdym gabinecie podologicznym.
  • TCA DENT 10ml – produkt stosowany do miejscowej kauteryzacji (przyżegania) błony śluzowej. W swoim składzie posiada kwas trójchlorooctowy 35%. Działanie preparatu opiera się o proces koagulacji tkanki zmienionej chorobowo. Cerkamed TCA DENT dodatkowo wspomaga proces gojenia się zmian ziarninujących.