Sprzęt podologiczny

Produkty marki Ecolab

Ecolab to firma z ponad 100-letnią tradycją. Jej wizją jest „Chronić to, co niezbędne”. Marka Ecolab z roku na rok się rozwija, a jej produkty zaczynają być dostępne na wielu rynkach świata (170 krajów). Firma zatrudnia 47000 wykwalifikowanych pracowników.

Ecolab – eksperci w dezynfekcji skóry i powierzchni?

Firma Ecolab w swojej ofercie posiada specjalistyczne produkty przeznaczone do dezynfekcji zarówno powierzchni, jak i skóry. Warto pamiętać, że właściwy proces mycia i dezynfekcji jest kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania gabinetu podologicznego.

Produkty Ecolab dostępne w hurtowni podologicznej Podoexpert:

  • CITROclorex 2% 250ml – preparat na bazie alkoholu (etanolu) zawierający 2% diglukonianu chlorheksydyny. Przeznaczony do dezynfekcji rąk, jak i skóry. Gwarantuje skuteczną antyseptykę. Charakteryzuje się szerokim spektrum działania bójczego w krótkim czasie. Skuteczny wobec bakterii Gram+ jak i Gram-. Dodatkowo CITROclorex 2% skutecznie zwalcza prątki, drożdże, a także wirusy osłonkowe (łącznie z HBV, HCV i HIV). W swoim składzie posiada glicerynę, dzięki czemu jest dobrze tolerowany przez skórę. Preparat dostępny również w pojemnościach: 500ml oraz 1000ml

Ecolab nieustannie inwestuje w badania naukowe oraz rozwój nowych technologii.

Dzięki temu swoim klientom dostarcza najbardziej skuteczne rozwiązania. Firma współpracuje z licznymi ekspertami z różnych dziedzin w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa w gabinetach lekarskich, jak i podologicznych. Dla marki Ecolab walka z zanieczyszczeniami i zagrożeniami dla zdrowia jest misją, która napędza innowacje i postęp. Producent kontynuuje swoje działania, aby stale być liderem w dziedzinie dezynfekcji.