Sprzęt podologiczny

Produkty marki Woodpecker

Woodpecker to jeden z wiodących na rynku producentów lamp polimeryzacyjnych stosowanych w profesjonalnych gabinetach podologicznych. Firma słynie z innowacyjności oraz doskonałej technologii. Z tego też względu Woodpecker lampa polimeryzacyjna to urządzenie bardzo nowoczesne i efektywne w działaniu. Każdą lampę producent wyposażył w zaawansowane diody LED, które zapewniają szybką i skuteczną pracę w gabinecie podologicznym.

Marka Woodpecker — co ją wyróżnia?

Firma Woodpecker to jeden z liderów w produkcji lamp polimeryzacyjnych LED. Wszystkie urządzenia firmy charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz innowacyjną technologią. Marka kładzie bardzo duży nacisk na badania i rozwój. Wszystko to ma na celu tworzenie nowoczesnych i efektywnych urządzeń, które będą pomocne w codziennej pracy w gabinecie podologicznym.

Marka w swojej ofercie posiada szeroki zakres lamp polimeryzacyjnych diodowych, które bardzo często wykorzystywane są przez specjalistów od pielęgnacji stóp (podczas aplikacji klamer przytwierdzanych przy pomocy kompozytu). W sklepie podologicznym Podoexpert dostępne są trzy rodzaje lam polimeryzacyjnych Woodpceker:

Woodpecker to firma, której produkty dostępne są na całym świecie. Producent lamp polimeryzacyjnych znany jest z dbałości o jakość swoich produktów. Stąd też lampy oraz wszystkie akcesoria są bezpieczne w użytkowaniu. Dodatkowo firma oferuje wsparcie techniczne dla użytkowników oraz serwis posprzedażowe.

Lampy polimeryzacyjne Woodpecker cieszą się dużym uznaniem wśród podologów. Specjaliści od stóp cenią sobie jakość i skuteczność sprzętu. W sklepie Podoexpert Klienci najczęściej kupują lampę polimeryzacyjną Woodpecker led B.

Woodpecker lampa polimeryzacyjna jak działa?

Lampy polimeryzacyjne to urządzenia, które znajdują zastosowanie zarówno w stomatologii, jak i w podologii (w trakcie aplikacji klamer podologicznych). Źródłem światła w każdej lampie do utwardzania materiałów podologicznych są diody LED, które emitują intensywne światło o odpowiedniej długości fali. Światło to jest niezbędne do utwardzenia stosowanych materiałów.  Lampy polimeryzacyjne Woodpecker charakteryzuje nowoczesny design oraz kompaktowe rozmiary. To z kolei sprawia, że praca nimi jest prosta i bardzo komfortowa.

Lampa polimeryzacyjna marki Woodpecker charakterystyka:

  • Ma kompaktowe rozmiary, przez co jest lekka i wygodna w użytkowaniu.
  • Niektóre modele firma wyposażyła w wyświetlacz, który umożliwia wybór odpowiednich parametrów pracy.
  • Każda lampa daje możliwość ustawienia czasu polimeryzacji, który można dostosować do rodzaju wykorzystywanego materiału.
  • Umożliwia regulację intensywności światła, co pozwala na dostosowanie mocy polimeryzacji do konkretnego materiału. To z kolei zapewnia skuteczne utwardzanie.
  • Posiada zdejmowalną końcówkę, którą można łatwo dezynfekować.
  • Lampy polimeryzacyjne  wykorzystują niebieskie światło (najbardziej skuteczne) do utwardzania materiałów wykorzystywanych podczas wykonywania profesjonalnych zabiegów podologicznych.
  • Zasilana jest przy pomocy akumulatora, dzięki czemu można ją bez problemu przenosić, nie przejmując się uciążliwymi kablami.
  • Jest wyjątkowo prosta w obsłudze, dzięki czemu specjalista podolog może skoncentrować się na wykonywaniu zabiegu, a nie na konfigurowaniu sprzętu.
  • Spełnia odpowiednie normy bezpieczeństwa i posiada wymagane prawem certyfikaty.

Lampa polimeryzacyjna firmy Woodpecker to jeden z przykładów zaawansowanego narzędzia podologicznego, które jest niezwykle przydatne w codziennej pracy w gabinecie podologicznym.