Sprzęt podologiczny

Produkty marki Hedawe

Hadewe to uznany na rynku producent wyposażenia do profesjonalnych gabinetów podologicznych. Jest to firma rodzinna założona w Hanowerze w 1967 roku przez Herberta Menzela. Marka swoją przygodę z biznesem rozpoczęła od dostarczenia części do frezowania i toczenia dla przemysłu. W latach 80 – tych firma zmieniła portfolio swoich produktów i zajęła się wytwarzaniem artykułów dla stomatologów. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na poszerzenie oferty firmy Hadewe GmbH o produkty dedykowane do profesjonalnych gabinetów podologicznych. Producent frezarek podologicznych marka Hadewe w swoich urządzeniach łączy innowacyjną technologię oraz najlepsze dostępne na rynku komponenty.

Profesjonalne sprzęty Hadewe w gabinetach podologicznych?

Oferta firmy Hadewe GmbH obejmuje szerokie spektrum urządzeń wykorzystywanych w profesjonalnej pielęgnacji stóp. Narzędzia marki Hadewe można znaleźć zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i podologicznych. Wszystkie produkty wytwarzane przez firmę Hadewe opatrzone są napisem „Made in Germany”. Oznacza to, że frezarki do pedicure są projektowane i wytwarzane w zakładach produkcyjnych na terenie Hanoweru w Niemczech.

Wysoka jakość frezarek podologicznych Hadewe?

U podstaw funkcjonowania niemieckiego producenta leży filozofia, która wskazuje, że firma skupia się na wytwarzaniu wysokiej jakości sprzętu za rozsądną cenę. Przy czym każdy sprzęt dodatkowo powinien być wydajny, a zastosowane rozwiązania elastyczne oraz ułatwiające codzienną pracę w specjalistycznym gabinecie podologicznym.

Firma posiada liczne certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość wytwarzanych produktów. Wszystkie mikrosilniki oraz jednostki sterujące umieszczone we frezarkach podologicznych powstają zgodnie z normą DIN EN ISO 13485 i załącznikiem II dyrektywy 93/42/EWG.

Frezarki z pochłaniaczem Hadewe dedykowane do gabinetów pielęgnacji stóp?

Dla profesjonalnych podologów bardzo istotne jest, aby mogli polegać na swoim sprzęcie. Tylko sprawne urządzenie wysokiej jakości daje możliwość profesjonalnego wykonywania zabiegów podologicznych. Firma Hadewe wspiera specjalistów, zapewniając możliwe prostą obsługę sprzętu oraz stosowanie najwyższej jakości technologii w swoich urządzeniach.

  • Hadewe frezarka Auroria 2 z pochłaniaczem pyłu – urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających specjalistów. Frezarka do pedicure wyposażona jest w nowoczesne bezszczotkowe silniki, które charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. Dodatkowo są energooszczędne. Rękojeść urządzenia ma ergonomiczny kształt, przez co gwarantuje wysoki komfort pracy. Rączka dodatkowo wyposażona jest w przycisk start/stop.
  • Hadewe frezarka Helius 2 z pochłaniaczem pyłu – frezarka wyposażona w dwa silniki szczotkowy (w pochłaniaczu) oraz bezszczotkowy w rączce. Urządzenie charakteryzuje się cichą pracą oraz intuicyjnym sterowaniem – przy pomocy membranowej klawiatury. Zaprojektowane z myślą o długiej i bezawaryjnej pracy, nawet w bardzo trudnych warunkach. Sprzęt ma niewielkie wymiary i z tego względu doskonale nadaje się do transportu w profesjonalnych kuferkach podologicznych. Stanowi doskonałe narzędzie do mobilnej podologii.
  • Hadewe frezarka Veloria 2 z pochłaniaczem pyłu – sprzęt wyposażony w dwa silniki bezszczotkowe, które gwarantują długą i niezawodną pracę. Frezarka z pochłaniaczem posiada specjalnie zaprojektowaną rękojeść, która zapewnia komfortową pracę w profesjonalnym gabinecie podologicznym. Rączkę we frezarce do pedicure Veloria 2 Hadewe dodatkowo wyposażono w opatentowany system mocowania frezów Power Clamping System. Urządzenie ze względu na swoje parametry przeznaczone jest dla bardziej wymagających specjalistów.

Akcesoria do frezarek Hadewe Veloria, Auroria czy Helius?

W ofercie sklepu Podoexpert dostępne są również akcesoria niezbędne ro prawidłowego funkcjonowania frezarek do pedicure: