Przejdź do treści
Ulubione 0
Koszyk 0
Home

Przegląd frezów do pedicure

Frezy do pedicure dostępne są w różnych wariantach. Należy wybierać je zgodnie z przeznaczeniem. Dla wykonywanej czynności podologicznych znaczenie będzie miał zarówno kształt, jak i nasyp frezów. Wraz z doświadczeniem w branży, dobór frezów stanie się bardziej oczywisty i jednoznaczny. Jednak początkowo dobrze jest poznać pełną charakterystykę poszczególnych rodzajów. Wówczas podejmiesz decyzję o zakupie takich frezów, które całkowicie spełnią Twoje oczekiwania.

Frezy do pedicure — jak wygląda ich podział ze względu na zastosowanie?

Frezarka podologiczna jest podstawowym wyposażeniem każdego gabinetu zajmującego się zdrowiem stóp. Jednak, aby korzystać z pełnej funkcjonalności tego sprzętu, niezbędne jest dobranie odpowiednich frezów, którymi wykonasz niezbędne czynności. Pod względem zastosowania można wyróżnić:
  • frezy do opracowania zgrubiałych paznokci,
  • frezy przeznaczone do szlifowania skórek i paznokci,
  • frezy do wygładzania płytki paznokci,
  • frezy do usuwania zrogowaceń na podeszwach stopy,
  • frezy do usuwania zrogowaceń w okolicy wałów okołopaznokciowych,
  • frezy do opracowywania skóry pięt,
  • frezy do usuwania odcisków.

Frez do pedicure — jaki materiał służy do jego wykonania?

Odwiedzając sklep podologiczny, zobaczysz szeroki wybór frezów, wykonanych z różnych materiałów. To, jaki został zastosowany, istotnie wpływa na ich funkcjonalność. W tej kategorii rodzajów jest bardzo wiele. Jednak do najpopularniejszych materiałów, z jakich może być wykonany frez do pedicure, zaliczamy: węglik spiekany, diament, ceramikę (tlenek cyrkonu) i kamień. Szybko dostrzeżesz, że każdy z tych materiałów ma określone właściwości, które sprawiają, że idealnie opracowuje się nim określoną okolicę stopy lub paznokcia. Różnią się one między sobą m.in. twardością oraz fakturą. Wszystkie frezy pedicure mają szczegółowe opisy, które pomogą Ci ocenić ich dokładne zastosowanie, a tym samym to, czy będą dla Ciebie przydatne.

Frez do pedicure — jak wybierać?

Wybierając frez do pedicure, dokładnie przeczytaj jego opis. Możesz również posiłkować się opiniami specjalistów z branży. W ten sposób dowiesz się, co znajduje zastosowanie w najlepszych gabinetach podologicznych. Frez pedicure powinien być wysokiej jakości i kompatybilny z Twoją frezarką. Najważniejsze jednak, aby doskonale wypełniał pracę, którą chcesz z jego pomocą wykonać. W naszym sklepie dla podologów znajdziesz szeroki wybór frezów o różnych kształtach, z dowolnego materiału i o rozmaitych zastosowaniach. Dzięki temu zabieg, który będziesz przeprowadzać, będzie sprawny i dokładny.  
''
Podoexpert

Bestsellery