Sprzęt podologiczny

Produkty marki Zelletten

Marka Zelletten

Zelletten to marka słynąca z produktu bardzo powszechnie stosowanego w gabinetach podologicznych oraz salonach kosmetycznych. Waciki bezpyłowe Zelleten to niezbędny element wyposażenia wszelkich miejsc, gdzie istotne jest zachowanie czystości i zapewnienie higieny podczas wykonywania zabiegów. Poza dziedziną, jaką jest podologia, produkt znajduje zastosowanie w gabinetach stomatologicznych, gabinetach medycyny estetycznej, a także pozostałych placówkach medycznych. Waciki bezpyłowe to materiał higieniczny zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby zminimalizować rozpraszanie włókien i pyłu podczas ich użytkowania.

Charakterystyka wacików bezpyłowych Zelletten

Waciki bezpyłowe marki Zelletten to produkt 12-warstwowy wykonany z celulozy. Materiał jest w specjalny sposób przetwarzany, aby zminimalizować ilość rozpraszanych włókien i pyłu w trakcie ich stosowania. Ich wielowarstwowa budowa sprawia, że waciki są niezwykle wytrzymałe i nie ulegają rozerwaniu podczas pracy. Jednocześnie produkt jest delikatny i miękki, co pozwala kontakt ze skórą bez uczucia dyskomfortu. Nie powoduje podrażnień, więc sprawdzi się nawet w przypadku skóry wrażliwej. Waciki charakteryzują się dużą chłonnością, umożliwiając szerokie zastosowanie.

Zastosowanie wacików Zelletten

Waciki bezpyłowe marki Zelletten zostały w odpowiedni sposób zaprojektowane. Ich budowa sprawia, że znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Przede wszystkim sprawdzą się w miejscach, gdzie kluczowe jest zachowanie czystości i zapewnienie higieny. W gabinetach kosmetycznych używane mogą być w obszarze pielęgnacji ciała, makijażu oraz stylizacji paznokci. Waciki mogą posłużyć do zdejmowania makijażu i oczyszczania skóry, a także do przemywania, przecierania i odtłuszczania paznokci. Za ich pomocą można skutecznie zmyć lakier, przemyć cleanerem masę żelową czy usunąć nadmiar serum lub olejku do pielęgnacji skórek. Dzięki odpowiednim właściwościom produktu nie dochodzi do osadzania zbędnych drobinek na przemywanych powierzchniach.
Poza tym, że waciki bezpyłowe są niezbędne do wykonania zabiegów pedicure i manicure, odgrywają istotną rolę w gabinetach podologicznych, stomatologicznych, weterynaryjnych, a także pozostałych placówkach medycznych. Używane są do dezynfekcji skóry przed drobnymi zabiegami ambulatoryjnymi czy iniekcjami. Mogą posłużyć jako materiał absorpcyjny przy niewielkich skaleczeniach, jak również do opatrywania ran i drobnych zranień i otarć. Ponadto waciki celulozowe przydadzą się do różnych prac w laboratoriach i gabinetach zabiegowych.

Zalety produktu marki Zelletten

waciki 12-warstwowe – bardzo wytrzymałe i odporne na rozerwanie
produkt bezpyłowy – odpowiednia budowa sprawia, że waciki nie zostawiają niepożądanych pyłków, drobinek czy zbędnych śladów na płytce paznokcia lub przemywanych powierzchniach
wysoka chłonność – dobrze wchłaniają płyny, dzięki czemu mogą posłużyć do oczyszczania skóry lub innych powierzchni, przemywania paznokci, a nawet opatrywania drobnych ran
wykonane z delikatnego materiału, z powodzeniem mogą być używane do kontaktu ze skórą nie powodując jej podrażnień
produkt o szeroki zastosowaniu: sprawdzi się w gabinetach podologicznych, salonach kosmetycznych, gabinetach stomatologicznych, a także wielu placówkach medycznych

Produkt marki Zelletten w ofercie sklepu Podoexpert

Sklep internetowy Podoexpert posiada w swoim asortymencie waciki bezpyłowe 12-warstwowe marki Zelletten. Produkt oferowany jest w zbiorczym opakowaniu i zawiera dwie rolki białych wacików niejałowych po 500 szt, czyli 1 opakowanie stanowi 1000 szt 12-warstwowych wacików bezpyłowych o wymiarach 5 cm x 4 cm. Waciki nawinięte są na rolkę i posiadają perforację, co sprawia, że bardzo łatwo można je rozdzielić. Dzięki temu stosowanie ich jest bardzo wygodne. Produkt znajdzie zastosowanie w specjalistycznych gabinetach, jak również ułatwi pracę w warunkach domowych.