Przejdź do treści
Ulubione 0
Koszyk 0
Home
Internetowy sklep podologiczny

Podoexpert.pl w nowej odsłonie – Odkryj Szybkość i Wygodę Zakupów w sklepie podologicznym! 

Drodzy Podoexpertowicze,

Zapewne zauważyliście zmiany, jakie zaszły na naszej stronie!

To dla Was stale podnosimy jakość naszych usług i rozbudowujemy ofertę. Dlatego z uwagi na ogromne zapotrzebowanie rynku oraz chęć podnoszenia Waszej satysfakcji, 14-go lutego weszliśmy w nową erę Podoexeprt.pl

Co to oznacza w praktyce?

Zmiany to nowe możliwości, a tym samym zapewnimy Wam jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne dokonywanie zakupów w naszym sklepie. Zmodernizowaliśmy naszą stronę tak, aby lepiej spełniała Wasze oczekiwania - bo przecież zasługujecie na to, co najlepsze!

Podoexpert - dla profesjonalistów i dla pacjentów?

Nasz internetowy sklep podologiczny został stworzony z myślą o profesjonalistach. Zdajemy sobie jednak sprawę, że komfort stóp jest ważny dla KAŻDEGO człowieka. Z tego też względu od teraz również pacjenci gabinetów podologicznych mogą czerpać korzyści z zakupów w naszym sklepie. Każdy pacjent będzie mógł zakupić profesjonalne produkty podologiczne w detalicznych cenach bez konieczności zakładania konta w naszym serwisie.

Co nowego czeka na Was na nowej stronie Podoexpert.pl? 

  • Wszystkie Zamówienia w Jednym Miejscu: Teraz możecie śledzić i zarządzać wszystkimi Waszymi zamówieniami w jednym przejrzystym miejscu. Bez względu na to, gdzie się znajdujecie, pełna kontrola jest zawsze pod ręką.
  • Intuicyjna i Wygodna Wyszukiwarka: Znalezienie produktów, których potrzebujecie, stanie się jeszcze łatwiejsze. Nasza nowa wyszukiwarka jest intuicyjna, błyskawiczna i dostosowana do potrzeb profesjonalistów od pielęgnacji stóp.
  • Nowe Zakładki: Nowości, Promocje, Bestsellery: Teraz, jeszcze szybciej znajdziecie to, co najbardziej Was interesuje. Nowe zakładki ułatwią i przyspieszą robienie zakupów, dzięki czemu więcej czasu będziecie mogli poświęcić swoim pacjentom.

Konsultacje z profesjonalnym podologiem?

Dbając o bezpieczeństwo pacjentów, o raz pewność dokonywanych zakupów, dajemy możliwość skonsultowania zakupu z naszym doświadczonym specjalistą od profesjonalnej pielęgnacji stóp. Jesteśmy tu, aby pomóc Wam rozwiązać Wasze problemy ze stopami w możliwie najszybszy sposób.

Z Kodem nowysklep10 - Rabat Na Całe Zamówienie w sklepie Podoexpert! 

Z okazji premiery nowej strony, mamy dla Was prezent - kod: nowysklep10. Wpiszcie go przy finalizacji zamówienia, a otrzymacie 10% rabatu na wszystkie produkty dostępne w sklepie. Bo dla nas, każdy krok w nową erę zaczyna się z Wami! Promocja obowiązuje WSZYSTKICH!

Nie czekajcie - odwiedźcie naszą nową stronę i doświadczcie komfortu, na jaki zasługujecie! Zanurzcie się w Świecie Podoexpert.pl już dziś!

Podoexpert - Sklep Stworzony Przez Profesjonalistów, Dla Profesjonalistów i z myślą o pacjentach! 

podoexpert_ceny Podoexpert

Bestsellery