Przejdź do treści
Ulubione 0
Koszyk 0
Home

Co nas wyróżnia – sklep podologiczny podoexpert.pl

Sklep podologiczny podoexpert.pl to kompleksowe zaopatrzenie gabinetów zajmujących się pielęgnacją stóp. Nasza oferta skierowana jest do profesjonalistów. Obrana przez nas droga znalazła uznanie w oczach wielu Klientów. Taka polityka pozwoliła na bardzo intensywny rozwój oraz zdobycie znaczącej pozycji na rynku podologicznym. Ciągła kontrola standardów obsługi Klienta znalazła uznanie w ocenie licznych producentów, którzy powierzyli nam wyłączną dystrybucję swoich produktów na terenie województwa łódzkiego. W ofercie, sklep podologiczny podoexpert.pl posiada ponad 1700 artykułów znanych i cenionych na rynku producentów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Na bieżąco rozwijamy ofertę oraz uzupełniamy asortyment o nowe produkty, tak aby sprostać wymaganiom nawet wszystkich Klientów.

Sklep podologiczny podoexpert.pl - współpraca

Podoexpert to sklep podologiczny stworzony przez mgr kosmetologii, specjalistę podologii Agatę Jażdżyk. Naszym celem jest współpraca biznesowa z profesjonalistami z branży podologicznej. Na podstawie zdobytego przez właścicielkę doświadczenia wiemy, że w branży liczy się najwyższa jakość produktów oferowanych w atrakcyjnych cenach oraz szybkość realizacji zamówienia. Z tego względu stworzyliśmy sklep z dużym zapleczem magazynowym, które umożliwia błyskawiczna realizację i wysyłkę zamówień. Pragniemy nadmienić, że bardzo często złożone zamówienia na następny dzień dostarczane są do naszych zadowolonych Klientów.

Sklep podologiczny podoexpert.pl wyłączny dystrybutor marek Berchtold oraz P Clinic w Polsce.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę profesjonalnej marki podologicznej Berchtold, która w swojej ofercie posiada pełne wyposażenie gabinetu podologicznego. Niemiecka firma Berchtold to najwyższej jakości narzędzia podologiczne, które charakteryzuje wysoka precyzja wykonania oraz przedłużona trwałość. Niekwestionowanym hitem na rynku podologicznym od jakiego czasu jest frezarka z pochłaniaczem Berchtold PodoQ40. Zastosowane najlepsze dostępne na rynku materiały oraz doskonała jakość wykonania sprawiają, że producent (obecnie jako jedyny) udziela 3 letniej gwarancji na urządzenie. W ofercie firmy Berchtold dostępne są również profesjonalne fotele podologiczne takie jak: fotel elektryczny podologiczny Podo Easy czy fotel elektryczny podologiczny Aurora. Mając na wyposażeniu jeden z wspomnianych foteli można powiedzieć, że pedicure kosmetyczny czy podologiczny to już nie problem. Internetowy sklep podologiczny podoexpert.pl proponuje zaopatrzenie podologa również w profesjonalne produkty holenderskiej marki P CLINIC. W tym wypadku w ramach powierzonego nam zaufania otrzymaliśmy wyłączność na dystrybucję marki na terenie Polski. Wszystko to sprawia, że możemy oferować Państwu wysokiej jakości specjalistyczne wyposażenie dedykowane do gabinetów podologiczny w bardzo przystępnych cenach i z ekspresową realizacją. Sprzedawane w naszym sklepie podoexpert produkty zostały uprzednio zweryfikowane i sprawdzone pod kątem jakości oraz precyzji wykonania. Z tego też względu jeśli decydują się Państwo na zrobienie zakupów na naszej stronie, macie Państwo gwarancję oraz pewność, że kupujecie towar sprawdzony, taki który sami posiadamy w naszym gabinecie podologicznym w Łodzi lub chcielibyśmy posiadać. Każdego dnia staramy się proponować Państwu najwyższej jakości produkty, tak żeby spełniały oczekiwania zarówno profesjonalistów jak i pacjentów gabinetów podologicznych. Zawsze chętnie służymy pomocą oraz odpowiadamy na wszelkie pytania związane z tematami podologicznymi.

Najlepsze profesjonalne marki podologiczne - sklep podoexpert.pl

Podoexpert.pl oferuje tylko najlepsze produkty znanych i sprawdzonych marek. Z tego właśnie względu znajdziesz u nas kosmetyki podologiczne, narzędzia podologiczne oraz inne akcesoria podologiczne stanowiące niezbędne wyposażenie profesjonalnych gabinetów podologicznych. Niektóre z marek dostępne w profesjonalnym sklepie podologicznym podoexpert.pl:
 • AArkada
 • Batavan
 • Callusan
 • Hadewe
 • Hartmann
 • IQ Nails
 • Lensa
 • LUKAS
 • MEDAL
 • MÖLNLYCKE
 • Podoland
 • Podopharm
 • SILVERIN
 • URGO
 • Unguisan
 • WandelWol
 • YESON
 • Zarys.

Kosmetyki podologiczne w sklepie podoepxert.pl

Oferowane w naszym sklepie profesjonalne kosmetyki mają na celu wspomaganie terapii prowadzonych w gabinetach podologicznych. Ze względu na konieczność posiadania wiedzy zakup tych produktów jest rekomendowany wyłącznie specjalistom czyli osobom posiadającym kompetencje w zawodzie podologa. Dodatkowo sklep internetowy podoexpert.pl to również kosmetyki przeznaczone do odsprzedaży dla pacjentów.

U nas każdy specjalista znajdzie coś dla siebie!

''
Podoexpert

Bestsellery