Przejdź do treści
Ulubione 0
Koszyk 0
Home
frezarka podologiczna z pochłaniaczem

Zalety i funkcje frezarki podologicznej z pochłaniaczem: jakie korzyści przynosi w pracy?

Frezarka podologiczna z pochłaniaczem pyłu to zaawansowane urządzenie, które jest niezbędne w każdym gabinecie podologicznym. Z tego też względu, bardzo ważne jest, aby przed dokonaniem zakupu sprawdzić dokładnie zalety i funkcje frezarki podologicznej z pochłaniaczem pyłu. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów frezarek, ale tylko nieliczne to naprawdę dobry i bezawaryjny sprzęt, który z powodzeniem sprawdzi się w codziennej pracy podologa. Należy mieć na uwadze, że tylko właściwie dobrane urządzenie, to gwarancja komfortowej pracy w gabinecie podologicznym.

Zalety frezarki podologicznej?

Zakup tego urządzenia z funkcją pochłaniania pyłu wiąże się zazwyczaj z dużym wydatkiem dla specjalisty podologa. Właśnie z tego powodu, zakupu takiego urządzenia nie można dokonywać pochopnie. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto sprawdzić jakie zalety posiada dana frezarka z pochłaniaczem. Niekwestionowaną zaletą urządzenia wyposażonego w pochłaniacz jest, możliwość eliminacji powstającego w trakcie pracy pyłu czy też skrawków naskórka. To sprawia, że praca w profesjonalnym gabinecie podologicznym jest stosunkowo czysta i higieniczna zarówno dla pacjenta, jak i dla samego podologa. Pochłanianie resztek naskórka, które mogą być potencjalnie zakaźne, redukuje ryzyko transmisji zakażeń grzybiczych czy też bakteryjnych między pacjentami gabinetu. Urządzenie do paznokci zapewnia dużą czystość miejsca pracy w trakcie wykonywania zabiegu na stopy. Powstający pył trafia bezpośrednio do specjalnego worka, który uniemożliwia, jego wydostanie się na zewnątrz. Jak wiadomo, do worka trafia duża część powstającego pyłu jednak nie całość. Część pyłu, która nie zostanie za aspirowana jest praktycznie niezauważalna dla ludzkiego oka. Z tego też względu nie trzeba go zgarniać, a wystarczy jedynie zdezynfekować powierzchnię gabinetu i zebrać wraz z innymi pozostałościami. Na podstawie powyższego można stwierdzić, że frezarka z pochłaniaczem redukuje czas przeznaczony na sprzątanie miejsca pracy podologa, a więc znakomicie przyspiesza pracę. Dobra frezarka podologiczna to również precyzyjna i bezpieczna praca. Urządzenia z pochłaniaczem znanych firm wyposażone są w dobrej jakości silniki, które gwarantują wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo dają możliwość dużej i płynnej regulacji prędkości obrotowej urządzenia. To z kolei sprawia, że bez problemu można wykonywać różne zabiegi na stopach, nawet te wymagająca dużej precyzji.

Funkcje frezarki z pochłaniaczem?

Nowoczesna frezarka do paznokci z pochłaniaczem to urządzenie, które posiada wiele funkcji mających na celu maksymalne ułatwienie pracy w gabinecie podologicznym. Można tutaj wyróżnić:
  • Pochłanianie pyłu powstającego w trakcie pracy. Dostępne w sklepach podologicznych różne modele frezarek różnią się między sobą siłą pochłaniania pyłu. Urządzenia znanych i uznanych na rynku producentów dają możliwość regulacji siły ciągu, a co za tym idzie w razie potrzeby, mogą pracować w trybie bardzo cichym, dzięki czemu są prawie niesłyszalne dla ludzkiego ucha.
  • Precyzyjne frezowanie i usuwanie zrogowaciałego naskórka. Sprzęt wyposażony w dobrej jakości rękojeść daje możliwość bardzo precyzyjnej pracy. Do tego celu specjalista od profesjonalnej pielęgnacji stóp wykorzystuje frezy oraz specjalne kapturki podologiczne. Skuteczne usunięcie zrogowaciałego naskórka sprawia, że poprawie ulega kondycja stóp oraz zmniejsza się ryzyko wystąpienia na przykład problemu pękających pięt. Frezarka z pochłaniaczem bywa również stosowana do oczyszczania paznokci zmienionych chorobowo, obróbki paznokci (opiłowywania) zdejmowania klamer czy też wygładzania paznokci.

Profesjonalna praca w gabinecie podologicznym?

Frezarka podologiczna to narzędzie do użytku profesjonalnego przez wykwalifikowanych specjalistów. Stosowanie tego typu urządzeń przez podologów podnosi standardy świadczenia usług i jednocześnie zwiększa zaufanie pacjentów do specjalisty. Frezarka do paznokci z pochłaniaczem do zaawansowany sprzęt, który przynosi wiele korzyści w pracy podologa. Dzięki swoim rozlicznym funkcjom jest niezastąpiona w profesjonalnej pielęgnacji stóp.
''
Podoexpert

Bestsellery