Przejdź do treści
Ulubione 0
Koszyk 0
Home

Model frezarki podologicznej Berchtold Podo Q40

Frezarka podologiczna Berchtold to sprzęt dedykowany do profesjonalnych gabinetów podologicznych. Urządzenie Berchtold Podo Q40 to jedna z bardziej zaawansowanych technologicznie frezarek dostępnych na rynku polskim. Starsze modele frezarki pracują już od ponad 30 lat w gabinetach podologicznych na całym świecie. Firma Berchtold jako jedna z nielicznych sama wytwarza urządzenia we własnej fabryce zlokalizowanej pod Stuttgartem w Niemczech. Frezarka podologiczna Berchtold to urządzenie, którego podstawową cechą jest niezawodna i bezpieczna praca.

Czym wyróżnia się frezarka podologiczna Berchtold Podo Q40?

Nadzwyczajna jakość użytych materiałów oraz ponadprzeciętna precyzja wykonania. Wszystko to gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz długą i bezproblemową eksploatację. Intuicyjne sterowanie funkcjami sprawia, że pełne wykorzystanie możliwości urządzenia jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Jak dobrać odpowiednie obroty do pracy frezarką z pochłaniaczem?

Frezarka Podo Q40 posiada wysokiej jakości ekran dotykowy, który wyświetla informacje, jakiej wielkości frez należy użyć w trakcie pracy z zastosowaniem konkretnej prędkości obrotowej urządzenia. Ustawienie pożądanych obrotów jest bardzo proste i odbywa się przy pomocy precyzyjnego suwaka. Wszystko to, stanowi duże ułatwienie dla użytkownika sprzętu, jednak nie zwalnia go z niezbędnej kontroli nastawień urządzenia.

Berchtold Podo Q40 wygoda użytkowania.

Rękojeść frezarki firmy Berchtold jest jedną z najlżejszych dostępnych w sklepach podologicznych. Wykonana z wysokiej jakości aluminium, gwarantuje długą i komfortową pracę. Dodatkowo niska masa rączki sprawia, że nadgarstek operatora nie jest w trakcie pracy nadwyrężany. Jako jedna z nielicznych, rączka urządzenia posiada przycisk start/stop umożliwiający szybkiej jej uruchomienie oraz natychmiastowe wyłączenie. Cechą charakterystyczną urządzenia jest niska masa własna. Waga sprzętu to zaledwie 2300 g - to czyni ja najlżejszą frezarką podologiczną na rynku. Niski poziom emisji hałasu (max 59 dB) to kolejna z cech frezarki Podo Q40. Dźwięk emitowany przez urządzenie jest przyjemny dla ucha, a jego natężenie jest na tyle małe, że specjalista w trakcie zabiegu może swobodnie prowadzić rozmowę z pacjentem. Urządzenia niemieckiej firmy Berchtold to długa i niezawodna praca, którą potwierdza 3 letnia gwarancja udzielana przez producenta.
''
Podoexpert

Bestsellery