Przejdź do treści
Ulubione 0
Koszyk 0
Home

Gdzie kupić autoklaw od ręki?

W dzisiejszych czasach, wraz ze wzrostem świadomości ludzi na temat występowania różnego typu zakażeń rośnie znacznie autoklawów. Specjaliści zajmujący się profesjonalną pielęgnacją stóp od dawien dawna przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa i higieny pracy. Autoklaw medyczny to urządzenie przeznaczone do sterylizacji narzędzi. Właściwie obsługiwany i serwisowany, odwdzięcza się długą i bezproblemową pracą. Jak wszystkie urządzenia elektroniczne w każdej chwili może jednak ulec uszkodzeniu. Brak autoklawu wiąże się z niemożliwością pracy w gabinecie podologicznym. Stąd bardzo często pojawia się pytanie gdzie kupić autoklaw od ręki?

Gdzie kupić autoklaw od ręki?

Autoklawy medyczne (urządzenia klasy B) gwarantują bezpieczeństwo zarówno dla pacjenta gabinetu podologicznego jak i dla samego podologa. Są one niezbędne wszędzie tam, gdzie w trakcie zabiegów dochodzi do przerwania ciągłości naskórka lub też bezpośredniego kontaktu narzędzia z ciałem ludzkim.

Sprzedaż autoklawów prowadzi wiele firm niekoniecznie mających do tego możliwości. Sklep podologiczny to doskonałe miejsce gdzie należy udać się w celu uzyskania fachowej porady przed zakupem urządzenia. Wykwalifikowana kadra mająca wiedzę na temat, jak funkcjonuje autoklaw klasy B jest w stanie wskazać, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia dostosowanego do konkretnych potrzeb (pojemność autoklawów). Warto pamiętać, że niektóre sklepy czy hurtownie stosują pewne chwyty marketingowe, które nieświadomego Klienta mogą wprowadzać w błąd.

Autoklaw od ręki gdzie kupić? Proszę wpłacić zaliczkę.

Wysokiej klasy autoklawy to na dzień dzisiejszy towar deficytowy. Ze względu na brak niektórych podzespołów do ich produkcji często zdarzają się sytuacje, w których na jakiś czas przestają być one dostępne. Wtedy to pojawia się pytanie: gdzie kupić autoklaw od ręki?

Aby przekonać Klienta do zakupu autoklawu do sterylizacji narzędzi używanych w gabinetach kosmetycznych, niektórzy sprzedawcy stosują bardzo dziwne praktyki. Jedną z nich jest nie wspominanie o braku dostępności urządzenia i jednoczesne zachęcanie do wpłacenia zaliczki. Klient wpłacając zaliczkę nie ma świadomości, że jego urządzenie zostanie dostarczone w odległym terminie, dopiero po pojawieniu się urządzenia u importera. Jak wiadomo wpłata zaliczki wiąże się z akceptacją warunków handlowych i jednocześnie wiąże Klienta z nieuczciwym sprzedawcą. Rezygnacja z zakupu powoduje utratę zaliczki, a pieniądze niestety przepadają.

Tylko duże i uznane na rynku firmy gwarantują uczciwą i fachową obsługę. Z tego właśnie powodu przed zakupem sprzętu elektronicznego jakim jest autoklaw najwyższej klasy, warto odwiedzić sklep lub wykonać telefon do sprzedawcy i dokładnie wypytać go czy autoklaw dostępny jest od ręki.

Gdzie kupić autoklaw kosmetyczny / autoklaw medyczny?

Bardzo często, Klienci dokonując zakupu wysokiej klasy autoklawów kierują się ceną. Jednak nie zawsze ma to swoje uzasadnienie, a w niektórych wypadkach może powodować powstawanie problemów.

Sprzedawcy, którzy za wszelką cenę chcą sprzedać autoklaw do gabinetu podologicznego stosują różne sztuczki aby przekonać Klienta:

  • Paszport techniczny GRATIS - to jeden z bardziej znanych chwytów reklamowych. Paszport techniczny autoklawu stanowi jego podstawowe wyposażenie i obowiązkowo powinien być dostarczany wraz z zakupionym sprzętem. Bardzo często paszport techniczny dołączony jest do instrukcji użytkowania autoklawu, w której to zawarto na przykład informację jak powinna wyglądać skuteczna sterylizacja czy w jaki sposób poddawać procesowi sterylizacji poszczególne narzędzia
  • Autoklaw w niskiej cenie = wysokie koszty dostawy - zdarza się również, że niektórzy sprzedawcy celowo obniżają cenę urządzenia. Niska cena zakupu autoklawu bardzo często wiąże się z zawyżonymi kosztami transportu. W dużej mierze Klienci dokonując zakupu w pierwszej kolejności zwracają uwagę na niską cenę urządzenia, a dopiero później sprawdzają informacje o kosztach dostawy. Konsekwencją takiego postępowania jest dokonanie zakupu urządzenia w normalnej cenie lub też wyższej niż standardowa.
  • Autoklaw z 3 letnią gwarancją - to kolejny chwyt marketingowy. Taki autoklaw bardzo często posiada standardową 2 letnią gwarancję, która ulega wydłużeniu  o 1 rok po wykonaniu dwóch odpłatnych przeglądów. Zwykle koszty wykonania przeglądów są tak wysokie, że stanowi to zwyczajnie rekompensatę dla sprzedawcy w przypadku wystąpienia awarii w 3 roku użytkowania. Dodatkowo w takiej sytuacji do kosztów przeglądów należy dodać również koszt dostarczenia autoklawu do serwisu. Należy tu jednocześnie wspomnieć, że autoklawy powinny być transportowane na palecie.

Zakup autoklawu od ręki - jak kupować żeby nie żałować?

Podejmując decyzję o zakupie autoklawu należy mieć na uwadze wszystkie stosowane przez sprzedawców chwyty marketingowe. Tylko zakup w profesjonalnej hurtowni podologicznej daje możliwość uniknięcia problemów z użytkowaniem czy też serwisem. Uczciwi sprzedawcy zawsze przedstawiają sprawę jasno i nie wprowadzają Klienta w błąd.

''
Podoexpert

Bestsellery